مرکز خرید گلسار

به این پست امتیاز دهید:
مرکز خرید گلسار

مرکز خرید گلسار یکی از پرفروش ترین و زیباترین مراکز خرید شهرستان رشت به شمار میرود که در خیابان 108 گلسار این شهر بنا شده است که شش طبقه دارد و بیشتر در این مرکز پوشاک عرضه می شود . در طبقه چهارم این مرکز خرید بعد از خریدتان می توانید در فودکورت چیزی نوش جان کنید .

مرکز خرید گلسار یکی از پرفروش ترین و زیباترین مراکز خرید شهرستان رشت به شمار میرود که در خیابان 108 گلسار این شهر بنا شده است که از ساخت آن 7 سالی میگذرد. مرکز خرید گلسار در بلوار گلسار، نبش خیابان 108 می‌باشد. خیابان گلسار یکی از خیابان های اصلی و تجاری اداری شهرستان رشت محسوب میشود که یکی از محسنات این خیابان برای مرکز خرید گلسار بشمار میرود چرا که همه روزه خریدارن زیادی از این مرکز خرید بازدید میکنند .

اکثر مغازه های داخل این پاساژ بزرگ در حیطه پوشاک است. انواع پوشاک با برند های معروف و مختلف و همینطور دارای تعدادی مغازه های لوازم خانگی و غیره را داراست اما به می‌توان گفت تمرکز اصلی آن بر روی پوشاک است.

این مرکز خرید ‌دارای 6 طبقه است که طبقه اول و دوم را بوتیک ها و مغازه ها تشکیل می‌دهد. طبقه سوم آن مربوط به دفتر های تجاری این ساختمان می‌شود. طبقه چهارم این مرکز خرید فودکورت موجود است و طبقه پنجم و ششم نیز تک واحد های 600 متری است. امکانات قابل توجه این پاساژ پارکینگ بزرگ آن، سیستم های امنیتی پیشرفته ورود و خروج، سیستم های برودتی، دوربین های مدار بسته، برق اضطراری و خدمات نظافتی مدرن است. روز های جمعه تعطیل و این ساعات در روزهای تعطیل رسمی نیر متفاوت می‌باشد. در نظر سنجی که از مشتریان این مجموعه جمع آوری شده قیمت ها را متوسط و کمی رو به بالا برآورد کرده اند؛ با این وود برند بودن کالاهای این مجموعه ارزش بازدید از آن را دارد. پاساژ گلسار در خیابان گلسار واقع شده است و این خیابان یکی از خیابان های اصلی و تجاری این شهر سرسبز رشت می‌باشد.

نظرات کاربران

نظرات کاربران ( 0 نظر )

    نظری وجود ندارد

جهت ثبت نظر خود وارد سایت شوید