زیرساخت سایت آساسرا به گونه ای است که چرخه کامل از دارایی و زندگی در یک ملک را فراهم می آورد، از خرید گرفته، تا فروش، اجاره، سرمایه گذاری، و دیگر مواردی که برای آینده ، آن ها را زیر نظر داریم. در آساسرا می توانید از قیمت املاک در ماه های متفاوت از سال با خبر شوید، و با علم به این موضوع در بهترین زمان مناسب تصمیم به خرید یا اجاره یا رهن کامل بگیرید. میتوانید با اضافه کردن چندین ملک به علاقه مندی های خود از تغییرات قیمت و تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز آن مطلع شوید.

استارت کار تیم آساسرا از ویلا در شمال شروع شد

ایده استارت آپی تیم ما بر آن بود تا بانک عظیمی از تایپ های مختلف ویلا، از ویلا های نزدیک به دریا، جنگلی ، کوهپایه ای گرفته تا ویلاهای ارزان قیمت را گرد هم آوریم و با عکس های حرفه ای گرفته شده از هر ویلا، نقد و کارشناسی فنی متخصصین ما، اطلاعات تکمیلی را به علاقه مندان برای تصمیم هر چه دقیق تر فراهم آوریم. از آن جا که محل استقرار و زندگی افراد تیم ما در استان مازندران بوده، برخی از هم تیمی ها تجربه کار در زمینه مسائل مربوط به معاملات و خرید و فروش ویلا را داشته و با اعتماد به نفس و البته پشتکار زیادی، شروع به پیاده سازی ایده های خود کردیم. با قرار گرفتن در پروسه کار و هر چه گسترده تر شدن ایده، تصمیم گرفتیم که خود را فقط محدود به سازه های ویلایی نکنیم و تمامی استان های کشور از جنوب تا شمال، و شرق تا غرب را پوشش دهیم، و حتی گردشگران خارج از کشور را نیز از نظر گذراندیم و از این رو وقت و انرژی کاملی برای طراحی زبان انگلیسی سایت اختصاص دادیم. با طلوع این ایده قسمت گردشگری سایت نیز راه اندازی شد و اکنون پایه ای اساسی از سایت آساسرا در کنار خرید و فروش مقایسه املاک شده، تا افراد از طبیعت ها، همسایگی ها، جاهای دیدنی در اطراف جایی که میخواهند «زندگی» کنند، مطلع شوند.

 • همکاری گردشگران داخلی

  آن چیزی که ما «خانه» مینامیم، فقط مربوط به مسائل خود ساختمان نمیشود، بلکه زندگی کرد در یک نقطه مکانی به خصوص، شامل همسایگی ها، طبیعت ها و مناظر گردشگری و موقعیت جغرافیایی آن می شود

  اشتیاق و روحیه

  شور و اشتیاق و روحیه بالا در تیم آساسرا، باعث شده تا آساسرا از یک سایت ساده فروش املاک، به این چیزی که اکنون مشاهده گرش هستیم، برسد.

  مشتری مداری

  هر نوع کسب و کاری تمام اعتبار خود را مدیون اعتماد هر چه بیشتر مشتریان است. از این رو آساسرا اولویت های تجاری خود را مبنای رضایتمندی مشتریان بنا نموده است

  محیط سالم و دوستانه آساسرا

  محیط سالم و دوستانه آساسرا باعث شده تا افراد تیم ما ایده های خود را به راحتی به یکدیگر انتقال داده و هر فرد برای به ثمر نشستن ایده خوب فردی دیگر، نهایت انرژی و وقت خود را به کار بندد

  پشتکار

  کارشناسان آساسرا، با تلاش روزافزون به دنبال تهیه و ارائه گزینه های جدید و متنوع در زمینه اطلاعات مرتبط با ملک ها و ساختمان ها و نیز گردشگری شهرهای مختلف کشور هستند

  ایده های نو

  به روز بودن فعالیت در بسترهای نوین به وجود آمده در دنیای تکنولوژی از دیگر ویژگی های بارز اعضای آساسرا بوده که بدان می بالیم.

  همیاری کارشناسان املاک

  متخصصین سایت آساسرا که وظیفه نقد و بررسی دقیق از ملک ها را بر عهده دارند، با تجربه چندی ساله و دست به قلمی خوب، کامل ترین اطلاعات را با ساده ترین زبان جهت تصمیم هر چه بهتر و دقیق تر فرد برای امر خرید ویلا فراهم می آورند

از زبان آساسرایی ها

طائل
مدیریت محتوا

تا قبل استارت ایده پردازی و استارت آساسرا، به عنوان یک نمونه بارز از جوون ایرانی، سرم پر از شغل ها و ایده هایی بود که یا عملی نمیشد، یا موقعیتش نبود، یا در حال حاضر از توانمون خارج بود و بسیاری مسائل دیگه. منتفی شدن هر کدوم، باعث انباشته شدن ناامیدی ها کوچکی روی هم در من می شود. اما پس از استارت آساسرا، مسیری مشخص هم من و هم دیگر اعضای گروهمون پیدا کردیم، که به رغم سختی های طول پروژه، که هر جوون خوش ذوق استارت آپی با اون ها آشناست، با پشتکار و امیدی به آینده، این مسافتی که پیمودنش1 سال به طول انجامید رو طی کردیم، و نتیجه کارمون چیزی هست که الان مشاهده می کنید... بزرگترین بانک املاک کشور.

رضا
کنترل پروژه

خلاصه کردن تجربه پروسه یک ساله آساسرا در چند خط، برای من سخت و شاید کاری نشدنیه، اما میشه کمی از عمق داستان رو بیان کنم. سختی های مچ کردن تیم در ابتدا، بالا و پایین و سختی و فشارهای مالی در میانه کار، و استرس و اضطراب ناخواسته در طول مسیر پروژه، نمونه ای از تجربیات من در حین ایجاد آساسرا بود، اما این همه ماجرا نبود، نیمی دیگر شوق، روحیه شاداب و امید به آینده ای روشن، که هم من و هم تیمم رو به سمت جلو حرکت میداد، و هم درک نیاز مردم به سایتی جامع برای خرید و بررسی چیزی که «خانه» می نامیم، سایتی که می تونم بگم با توجه به ویژگی های کلی اون، مثال مشابهش رو پیدا نکردم. حالا که پس از پایان پروژه نگاهی به عقب میندازم، سرشار از حس خوبی میشم که نهایتا به خودم می بالم که مدیر، یا به قولی استعاره ای، ناخدا کشتی آساسرا بودم.

امیر
برنامه نویس

من دانشجوی کارشناسی نرم‌افزار هستم، که البته، معلومات خودم رو نه در دانشگاه، بلکه بیشتر بر اساس علاقه شخصی و کنجکاوی خودم دنبال کردم و به دست آوردم. مقیاس بزرگ آساسرا نسبت به پروژه های قبلیم، باعث شد تا در حین پروسه پیشرفت محسوسی در کارم داشته باشم، و به دلیل بروز شدن کدها و ماهیت علم برنامه نویسی، این روند متوقف نخواهد شد. خوشحالم که عضوی از خانواده جوون آساسرا هستم.

فرزین
توسعه دهنده اپلیکیشن تلفن های همراه

علوم کامپیوتر به عنوان شاخه ای به نسبت نوظهور و همواره رو به پیشرفت قلمداد می شود. پا نهادن در این عرصه مستلزم پشتکار و تلاشی شبانه روزی است تا بتوان همگام با این علم خود را به روز نگه داشت. به عنوان جوانی علاقمند به برنامه نویسی خود را مدیون تیم آساسرا می دانم که بنده را لایق اعتماد خود دانستند تا بستری برایم در این زمینه هموار شود. پیاده سازی پروژه در ابعاد بزرگ و به صورت کار تیمی جنبه های جدیدی را در کار بر دیدگان فرد نمایان می سازد تا خود را به سمت بیشتر آموختن سوق دهد. بنابراین در سالی که گذشت این را درک کردم که آساسرا مدرسه ای است دیگر برای آموختن.