ثبت رایگان آگهی املاک

به این پست امتیاز دهید:

ثبت رایگان آگهی املاک

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همکاران گرامی

تیم آساسرا در نظر دارد جهت استارت کار خود تمامی قسمت های سایت را به مدت محدود یکسال بدون هیچ هزینه ای برای شما درج نماید .

 

  • فروش املاک

خواهشمندیم جهت ارائه ملک از عکس های زیاد و صحیح به صورت افقی و جهت نوشتن محتوا به چندین زبان از اطلاعات درستی جهت درج استفاده کنید . تمامی قیمت های اعلامی از جانب شما کارشناسی شده میباشد و برای فروش بهتر از اطلاعات درست استفاده نمایید .

برای درج شدن ملک باید از فیلتر کارشناسان محتوای آساسرا پس از آنالیز و نوشتن توضیحات گذر کرده که در پنل کاربری شما روند درج شدن ملک به نمایش گذاشته خواهد شد .

 

  • اجاره املاک

شما کاربر آساسرایی ، ملک های اجاره ای خود را میتوانید به صورت روزانه ، ماهانه ، سالانه ، رهن کامل و رهن و اجاره درج نمایید. لطفا دقت داشته باشید اگر توضیحاتی جهت ملک اجاره ای هدف باید درج شود در هنگام درج ملک برای کارشناسان ما توضیح کافی نوشته شود .

 

برای راحتی کار شما عزیزان اپلیکیشن در انتهای سایت موجود است که میتوانید به راحتی جهت ارسال و جستجو و نمایش فایل استفاده کنید .

کافیه یکبار در سایت یا اپلیکیشن ثبت نام کنید تا تمامی آپشن های سایت برای شما باز شود . ( آیکن نصب اپلیکیشن آساسرا در انتهای سایت )

 

  • گردشگری

این هم در نظر داشته باشید اگر در سایت آساسرا گردشگری یا جاذبه دیدنی از شهر یا منطقه شما درج نشده از پنلی که در اختیار شما میباشد میتوانید به راحتی درج نمایید .

 

  • انتقادات و پیشنهادات

جهت سوالات یا انتقاد یا پیشنهاد در قسمت " تیکت " پنل ثبت نامی شما ، کارشناسان آساسرا پاسخگوی 24 ساعته شما میباشند .

موفق و پیروز باشید

نظرات کاربران

نظرات کاربران ( 0 نظر )

    نظری وجود ندارد

جهت ثبت نظر خود وارد سایت شوید