افتتاح سایت آساسرا

به این پست امتیاز دهید:

افتتاح سایت آساسرا

اولین گام ما، ایجاد سایتی درخور فرهنگ گردشگری اینترنتی امروزی ، و برنامه ای مخصوص گوشی های موبایل بوده تا از پشت میز کامپیوتر، و یا از طریق گوشی در هر مکانی که حضور دارید، به مشاهده، مقایسه، خواندن نقد و بررسی و یک گردش مجازی از خانه و همسایگی های آن بپردازید، بدون اتلاف وقت و پیمودن مسافت های بعضا طاقت فرسا برای بازدید از هر ملک، و حدالامکان حذف تماس های مکرر برای دریافت اطلاعات مخصوص به هر ملک، چون در اسا سرا می توانید با کلیک بر روی هر ملک، از تمامی اطلاعات مربوطه آن با خبر شوید .

در گروه آسا سرا، کمک کردن به افراد در تصمیم گیری هر چه بهتر در مورد اینکه در کجا می خواهند به زندگی مرفه بپردازند ، اولین و در واقع مهم ترین هدف گذاری ما است.

ما معتقدیم که اگر بتوانیم به هر شخصی در مورد این یکی از مهم ترین انتخاب های زندگی، این که در کجا به زندگی کردن بپردازیم، قطعا تاثیر شگرفی که مورد نظر ماست را خواهیم گذاشت. به بیانی دیگر، ماموریت تیم ما تعریفی دوباره از مشاورات ملکی اما این بار به سود مشتری است. زیرساخت سایت اساسرا به گونه ای است که چرخه کامل از دارایی و زندگی در یک ملک را فراهم می آورد، از خرید گرفته، تا فروش، اجاره، سرمایه گذاری، و دیگر مواردی که برای آینده ، آن ها را زیر نظر داریم.

در آسا سرا می توانید از بالا و پایین شدن قیمت املاک در فصول و ماه های متفاوت از سال با خبر شوید، و با علم به این موضوع در بهترین زمان مناسب تصمیم به خرید یا اجاره یا رهن کامل بگیرید. میتوانید با اضافه کردن چندین ملک به علاقه مندی های خود از تغییرات قیمت و تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز آن مطلع شوید.

ما بر این باوریم که فقط معنای زندگی کردن در ساختمان خلاصه نمیشود بلکه جایی را که « خانه » مینامیم وسعت معنایی بیشتری را دربر میگیرد که میتواند شامل موقعیت جغرافیایی ، طبیعتی که اطراف آن را محاصره کرده و وضعیت آب و هوایی منطقه شود . از این رو نیروهایمان را با تیمی از نمایندگان مجرب و حرفه ای و محلی در شهر های مختلف هماهنگ کرده ایم تا اطلاعات تکمیلی از منطقه، همسایگی آن، مشخصات کلی مربوط به ساختمان، و تمام چیزی که ما آن را در زندگی کردن در یک مکان خلاصه می کنیم، فراهم آوریم.

سپاس از هم همراهی و همکاری شما

مدیریت آساسرا

نظرات کاربران

نظرات کاربران ( 0 نظر )

    نظری وجود ندارد

جهت ثبت نظر خود وارد سایت شوید